Varistor SIOV-S14K460, napětí 750V, RM 7,5mm, stř./ss 460VAC / 615VDC metaloxidový
Varistor SIOV-S14K460, 750V RM 7,5mm
kliknutím zvětšíte
ks
Kód:879486
DPH:21 %
Dostupnost:Na objednávku cca 1 týden
Metaloxidový varistor
Varistorové napětí : 750V
Max. provozní napětí stř./ss. : 460VAC / 615VDC
Max. proud (1 impuls): 4500A
Jmenovitý výkon. 600mW
Rozměry: průměr 15,5mm, rozteč vývodů 7,5mm
Související zboží - Varistor SIOV-S14K460, napětí 750V, RM 7,5mm, stř./ss 460VAC / 615VDC metaloxidový
Cínová trubičková pájka s tavidlem SW26 Sn60%Pb40%-0,56, průměr @0,56mm, váha 100g, měkká pájka s tavidlem-přísadou, trubičkový, pro SMD, olovnatý, Teplota tání 190°C
Cínová trubičková pájka s tavidlem SW26, Sn60%Pb40%-@0,56mm, váha 100g
Kód: 882585
ks
Cena s DPH240,00
Cínová trubičková pájka s tavidlem F-SW26, průměr @1mm PÁJKA Sn60Pb40-1, váha 100g
Cínová trubičková pájka s tavidlem F-SW26, Sn60Pb40-@1mm, váha 100g
Cena s DPH349,00
Cínová trubičková pájka s tavidlem SW26 Sn60%Pb40%-0,25, průměr @0,25mm, váha 100g
Cínová trubičková pájka s tavidlem SW26, Sn60%Pb40%-@0,25mm, váha 100g
Cínová trubičková pájka s tavidlem F-SW26, průměr @1mm PÁJKA Sn63Pb37-1, váha 100g
Cínová trubičková pájka s tavidlem SW26 Sn63Pb37-@1mm, váha 100g
Kód: z884862
Cín pájka litá tyč Sn60Pb bez tavidla 330g měkká pájka
Cín-měkká pájka Sn60Pb40, litá tyč 10x10x500mm, váha 330g
Cínová trubičková pájka s tavidlem SW26 Sn60%Pb40%-1, průměr @1mm, váha 100g
Cínová trubičková pájka s tavidlem SW26, Sn60%Pb40%-@1mm, váha 100g
Cín @1mm S-Sn99Cu1 cívka 100g-měkká bezolovnatá pájka s tavidlem-trubičková
Cín-měkká bezolovnatá pájka s tavidlem, průměr @1mm cívka 100g
Cín @0,8mm S-Sn99Cu3 cívka 40g-měkká bezolovnatá pájka s tavidlem MTL568-trubičková
Cín-měkká bezolovnatá pájka s tavidlem, průměr @0,8mm cívka 40g