Panelový MP AD101-22VAMS, 60-500VAC+0-100AAC, červený LED
Panelový MP 60-500VAC+0-100AAC, červený LED. Frekvence 20–80Hz, do otvoru @22mm, s měřícím trafem
kliknutím zvětšíte
ks
Kód:z884520
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem
EAN: 8596425123872
Hmotnost: 0.045 kg
panelový MP 60-500VAC+0-100AAC, červený LED
Frekvence 20–80Hz, do otvoru 22mm, s měřícím trafem
Související zboží - Panelový MP AD101-22VAMS, 60-500VAC+0-100AAC, červený LED
Digitální LED měřidlo, měřák panelový DC voltmetr 199,9mV, zelená
Digitální LED panelový DC voltmetr 0-199,9mV, 3,5-místný LED zelená barva
Kód: 874590
ks
Cena s DPH250,00
Panelové měřidlo Ampérmetr,voltmetr, wattmetr, 10A 100VDC
Kód: z884530
Cena s DPH299,00
Panelové měřidlo voltmetr 199,9mV WPB5035-DC LCD měřák digitální 199mV 3,5 místné s
LCD panelový měřák 199,9mV DC
Kód: 875015
Panelové měřidlo ampermetr LCD 10A WPB5035-DC, s bílým podsvětlením, rozměry 80 x 42,5mm bílé podsvícení
Panelové měřidlo 10A digitální
Panelové měřidlo voltmetr a ampérmetr digitální LCD podsvícení AC nebo DC, 4,5 místný, 4000 digitů, Napětí: 0,1 mV - 300 V/DC/AC · Proud: 0,1 µA - 10 A/DC/AC
Panelové měřidlo LCD digitální 4,5 místný voltmetr a ampérmetr
Panelové měřidlo LCD digitální Multitester V-A-P-F-COSfí, voltmetr a ampérmetr, výkon, ...
Panelové měřidlo voltmetr 1-999mV DC. Rozlišení: 1mV
LCD měřák 1-999mV DC. Rozlišení: 1mV
Panelové měřidlo PMA-100 100uA stejnosměrné, třída přesnosti 2.5, rozměr 70x60mm
Panelový měřák proudu 100uA ss, 70x60mm