Tranzistor IRFP9140N PBF P-MOSFET 100V 23A 140W 0.117R TO247AC
Tranzistor P-MOSFET 100V 23A, 140W 0.117R TO247AC
kliknutím zvětšíte
ks
Kód:879987
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem
EAN: 100481298240002
Technické parametry:
P-MOSFET 100V 23A 140W 0.117R TO247AC
Související zboží - Tranzistor IRFP9140N PBF P-MOSFET 100V 23A 140W 0.117R TO247AC