Tranzistor FCPF11N60 unipolární N-MOSFET 650V; 11A; 36W; TO220FP
Tranzistor unipolární N-MOSFET 650V; 11A; 36W; TO220FP
kliknutím zvětšíte
ks
Kód:z884969
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem
EAN: 100495332030003
Hmotnost: 0.002 kg
N-MOSFET
SuperFET®
unipolární
650V
11A
36W
TO220FP
±30V
380mΩ
THT
52nC
tuba
obohacený
  • Hmotnost brutto: 2.23 g
Související zboží - Tranzistor FCPF11N60 unipolární N-MOSFET 650V; 11A; 36W; TO220FP