Počet položek: 0 0,00 Kč

Elektronický převodník Digitální optický TOSLINK/SPDIF Coax převodník na analog stereo RCA CINCH konektory audio + 3,5mm jack na zapojení sluchátek z televizoru, apod.

Převodník digitálního na analogový audio signál, z Optiky na CINCH konektory L/R a Jack 3,5mm

kliknutím zvětšíte
Převodník Elektronický převodník Digitální optický SPDIF/Coax převodník na stereo RCA CINCH konektory analog audio a 3,5mm jack, pro zapojení sluchátek, apod.
Převodník Elektronický převodník Digitální optický SPDIF/Coax převodník na stereo RCA CINCH konektory analog audio a 3,5mm jack, pro zapojení sluchátek, apod.Převodník Elektronický převodník Digitální optický SPDIF/Coax převodník na stereo RCA CINCH konektory analog audio a 3,5mm jack, pro zapojení sluchátek, apod.Převodník Elektronický převodník Digitální optický SPDIF/Coax převodník na stereo RCA CINCH konektory analog audio a 3,5mm jack, pro zapojení sluchátek, apod.
ks
Kód:z883051
Cena s DPH: 280,00 Kč
DPH:21 %
EAN: 721718184584
Hmotnost: 0.07 kg

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Převodník digitálního na analogový audio signál. Je určen pro domácí nebo profesionální audio aplikace.
Převodník digitálního zvukového signálu na analogový.
Převádí TOSLINK / S/PDIF nebo koaxiální digitální zvukový signál na analogové L / R stereo audio – umožňuje připojení zesilovačů, mixážních pultů nebo receiverů, které nemají volný vstup nebo nejsou vybaveny konektorem pro digitální signál.
Tento model navíc umožňuje připojení kabelu sluchátek přes 3,5 mm JACK. Proto je vhodný pro všechny, kteří mají televizi bez připojovacího konektoru pro sluchátka, protože pomocí optického kabelu a tohoto adaptéru pak lze sluchátka připojit.
Součástí balení je napájecí USB kabel. Pro napájení je třeba použít napájecí adaptér s výstupními parametry 5V / 2A.

Převádí TOSLINK / SPDIF nebo koaxiální digitální zvukový signál do analogové L / R nebo 3,5 mm audio - to může podporovat externí zařízení, jako například zesilovač přes standardní RCA L / R konektor a do stereo sluchátek přes jeho 3.5mm současně.
- převádí SPDIF Optical nebo Coax digital PCM audio na analog stereo L/R RCA s 3.5mm současně.

Vlastnosti:

  • převádí S/PDIF digitální audio signál na analogový audio signál
  • podpora rozlišení až do 24 bitů
  • automatická priorita optického vstupu před koaxiálním (v případě připojení obou)
  • rychlé zprovoznění bez nutnosti instalace
  • kovové provedení
  • optický kabel a cinch kabely nejsou součástí balení

Parametry:

  • podpora vzorkovacích frekvencí (sampling): 32 kHz, 44,1 kHz, 48 kHz, 96 kHz
  • vstupní konektory: 1× TOSLINK, 1× RCA, 1× 5V DC pro napájení
  • výstupní konektory: 2× RCA (levý a pravý kanál), 3,5 mm AUDIO konektor
  • vstupní napětí: 5 V

Související zboží - Elektronický převodník Digitální optický TOSLINK/SPDIF Coax převodník na analog stereo RCA CINCH konektory audio + 3,5mm jack na zapojení sluchátek z televizoru, apod.

Převodník video USB - převod VHS analogu do digitální podoby, digitalizace kazet do PC, video-graber, kompatibilita Windows 2000, XP, Vista.
Převodník audio+video/USB - převod analogového signálu VHS do digitální podoby.
Kód: 884184
ks
Cena s DPH299,00